بازرگانی پالونیا
خانه / هایگلاس / های گلاس ایزوفام / های گلاس ایزوفام با بالاترین کیفیت در بازار

های گلاس ایزوفام با بالاترین کیفیت در بازار

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، خانه ها رنگ و بویی مدرن تر و شکیل تر گرفته اند. آشپزخانه قلب هر خانه ای است و های گلاس ایزوفام زیبایی قلب خانه را چند برابر می کند. خوشبختانه در بازار ایران با کیفیت ترین های گلاس ایزوفام با بهترین قیمت وجود دارد و به راحتی در دسترس می باشد.

های گلاس ایزوفام با بالاترین کیفیت در بازار

فروش ورق های گلاس ایزوفام در ابعاد مختلف

فروش ورق های گلاس ایزوفام در ابعاد مختلفورق های گلاس ایزوفام در ابعاد مختلف به فروش می رسد. چون برای تولیدات گوناگون از آن استفاده می شود و قیمت آن هم با توجه با ابعاد آن بالا و پایین می شود.

معمولا برای استفاده در کابینت ها ابعاد ثابتی دارد ولی از این نوع ورق ها در ساخت کمد دیواری، سرویس خواب و … استفاده می شود که باعث تغییر در ابعاد ورق های گلاس شده است.

ورق های گلاس معولا در ابعاد بریده شده و برای جلوگیری از آسیب دیدگی، به همان صورت بسته بندی می شود. یعنی هر بسته شامل یک عدد با اندازه مورد نظر می باشد.

عرضه کننده رنگ بندی های متنوع ورق های کلاس در کشور

عرضه کننده رنگ بندی های متنوع ورق های کلاس در کشوررنگبندی ورق هایگلاس بسیار متنوع و فراوان است و تولید کنندگان این نوع ورق، تمام رنگ بندی های متنوع آن را در کشور عرضه می کنند.

چون همان طور که در بالا گفتیم کاربرد این نوع ورق در هر زمینه ای بسیار زیاد و سلیقه افراد هم متفاوت است و همین باعث شده هر رنگ آن طرفدار خودش را دارد.

رنگ های خنثی مانند سفید، طوسی، شیری مصرف بیشتری در کابینت دارد و رنگ های شاد آن در سرویس خواب بیشتر مصرف می شود.

نمایندگی فروش های گلاس ایروفام در کشور

نمایندگی فروش های گلاس ایروفام در کشوراخیرا ایران یکی از تولید کنندگان اصلی ام دی اف هایگلاس در سطح جهان شده است و نمایندگی های فروش زیادی در سطح کشور و جهان دارد.

از طریق نمایندگی می توانیم هر رنگ و طرحی از این ورق ها را خواستیم سفارش بدهیم و در اسرع وقت با ارسال رایگان و جا به جایی تمام مکانیکی تحویل بگیریم.

در اینجا میخواهیم بدانیم که مزایای ورق هایگلاس چیست؟

  •  درخشندگی زیاد
  •  مقاومت بالاتر در برابر رطوبت
  •  دوام بسیار بالا
  •  قابلیت تعمیر و ترمیم 

قیمت محصولات های گلاس ایزوفام در بازار ایران

قیمت محصولات های گلاس ایزوفام در بازار ایرانقیمت محصولات های گلاس ایزوفام در بازار ایران مانند سایر نقاط جهان متفاوت است و روز به روز در حال تغییر است.

با رجوع به نمایندگی ها و سایت های مجاز و معتبر می توانیم از این تغییرات اطلاعات بدست آوریم.

برای خرید بدون ارزان تر این محصول می توانیم به صورت مستقیم و بدون واسطه از خود تولید کننده خرید کنیم. ولی توجه داشته باشیم که خرید بدون واسطه فقط شامل خرید عمده می شود.

همواره  سعی کنیم از برند های داخلی خرید کنیم که صد در صد از لحاظ کیفیت با برند های برتر جهان برابری می کنند و با این کار به رشد اقتصادی خود و جامعه کمک شایانی کرده ایم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
عظیم بقایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120447849

مطلب پیشنهادی

هایگلاس پانوتک با ارزان ترین قیمت

هایگلاس پانوتک محصولی است بسیار کار آمد که در رنگبندی های متنوع موجود بوده و با کیفیتی عالی و قیمتی استثنایی عرضه می شود، شما می توانید این محصول را پنل های ه

پاسخی بگذارید